Lassmann Group

Rahvusvaheline kaubavedu

Oleme Euroopa ettevõte ja usaldusväärne rahvusvaheliste ekspedeerimisteenuste pakkuja. Oleme spetsialiseerunud Euroopa, Ladina-Ameerika ja Kaug-Ida ettevõtete ühendamisele tõhusate ja kulutõhusate tarnelahendustega.

Meie kogenud professionaalide meeskond tegeleb rahvusvahelise saatmisega kõigi aspektidega, tagades teie kauba sujuva ja õigeaegse kohalejõudmise.

Rahvusvaheline kaubavedu

Laialdase partnerite võrgustiku ja ulatusliku sõidukipargiga suudame pakkuda kohandatud tarnelahendusi, mis vastavad iga kliendi ainulaadsetele vajadustele. Ükskõik, kas vajate õhu-, mere- või maismaatransporti, meil on selle teostamiseks kogemusi.

Mõistame usaldusväärse ja ohutu kohaletoimetamise tähtsust, seega anname endast parima, et tagada teie kauba ohutus ja turvalisus kogu tarneprotsessi vältel. Kontrollides teie lasti asukohta, pakume teile täielikku meelerahu.

Valige meid oma järgmise rahvusvahelise saadetise jaoks ja kogege usaldusväärse ja kogenud ettevõttega töötamise eeliseid. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie teenuste ja selle kohta, kuidas saame aidata teil teie vajadusi rahuldada.

Rahvusvaheline kaubavedu