Lassmann Logistics

Lao- ja lastioperatsioonid

Aastatepikkuse kogemusega selles valdkonnas on meie meeskond pühendunud tõhusate ja usaldusväärsete lahenduste pakkumisele, mis vastavad meie klientide vajadustele.

Meie laoteenuste hulka kuuluvad: kaupade ladustamine ja käitlemine, laohaldus ja tellimuste täitmise teenused. Meie tipptasemel rajatised on varustatud tipptehnoloogiaga, et tagada teie toodete ohutus ja turvalisus.

Складские и грузовые операции

Me hoolitseme teie saadetise transportimise kõigi aspektide eest alates saadetise planeerimise algusest kuni kauba jõudmiseni lõppsihtkohta.
Kaubakäitlusteenused hõlmavad kaupade vedu õhu-, mere- ja maismaal. Meie kogenud logistikameeskond töötab koos teiega, et luua kohandatud lahendus, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele.

Mõistame, et aeg on transpordi ja logistika puhul ülitähtis, mistõttu püüame alati pakkuda kiiret ja õigeaegset teenust. Meie eesmärk on aidata teil hoida oma äri tõrgeteta, olenemata sellest, kus maailmas te tegutsete.

Kui otsite usaldusväärset ja tõhusat transpordifirmat, võtke meiega ühendust juba täna, et saada rohkem teavet meie lao- ja kaubakäitlusteenuste kohta.

Lao- ja lastioperatsioonid